Lütfen Bekleyiniz

Yetim Sponsorluk Başvuru Formu

İHH, sürdürmüş olduğu Yetim Sponsorluk Sistemi ile 51 ülkede 104 binden fazla yetime düzenli destek veriyor. Ayda 125 ₺ ile bir yetimin eğitim, sağlık, gıda, kıyafet ve barınma ihtiyaçlarına bir katkı sağlayabilirsiniz.

Bilgilerinizin otomatik gelmesini ve başvurunuzun durumunu web sitemizden takip etmek istiyorsanız oturum açabilir veya kayıt olabilirsiniz

Sponsorluk Türü
Sponsor Okul / Kurs / Kurum
Sponsor Sınıf(lar)
Sponsor Gençlik Merkezi
Grup

Buradan yeni bir grup açabilir veya daha önce tanımlanmış bir gruba katılabilirsiniz.

Grup ismini şu şekilde tamamlayabilirsiniz; ... Okulu / Kursu Öğrencileri ... Gönüllü Grubu ... Sendikası Mensupları ... Apt. / Mah. / İlçesi Sakinleri ... Cami Cemaati ... Firması Çalışanları ... Müdürlüğü / Belediyesi Personelleri ... Kurumu / Şirketi Çalışanları
Kurum Ünvanı

Eğer herhangi bir şirket / tüzel kişilik adına sponsorluk başvurusu yapıyorsanız, (ve kurumun sahibi / resmi temsilcisi iseniz) kurum adını girebilirsiniz.

Okullar, sınıflar, kamu kurumu çalışanları vb. gruplar adına yapılan işlemlerde grup bağışı seçeneğini kullanabilirsiniz.
Sponsor Kişi
Sponsor Cep Telefonu
Sponsor e-Posta Adresi
Ödeme Sorumlusu Kişi
Cep Telefonu
e-Posta Adresi
Yetim Bilgi Formu Gönderim Şekli
Ülke
Şehir
İlçe / Yerleşim
Mahalle / Köy
Cadde / Sokak / Kapı No
Sponsor Olunan Yetim Adedi
Yetim(ler)in Uyruğu / Milliyeti
Sponsor Olunan Burs Adedi
Öğrencinin Uyruğu / Milliyeti
Sponsorluk Süresi
Sponsorluk Süresi Bittiğinde
1 Yetim İçin Aylık Bağış Miktarı
Toplam Aylık Bağış Miktarı
Toplam Sponsorluk Bedeli
Ödeme Planı
Bağış Yöntemi

Başvurunuzun ardından dilerseniz kredi kartı ile ödemenizi hemen yapabilir veya düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz

Saygıdeğer bağışçımız;

Koronavirüs salgını bütün dünyada olumsuzluklara sebep olduğu gibi yetim çalışmalarımızı da olumsuz etkiliyor.Farklı ülkelerde alınan tedbirler sebebiyle yeni yetim bilgisi almakta aksaklıklar yaşayabiliyoruz.Bu süreçte yetimlerimizi mağdur etmemek adına yetim sponsorluk taleplerinizi geçici bir süreliğine ülke şartı olmadan serbest bağış olarak alacağımızı paylaşmak istiyoruz.

Anlayışınız için, sizler sayesinde hayata tutunan yetimler adına, teşekkür ederiz.

Saygıdeğer bağışçımız;

Güzel bir söz vardır; 'ekmeğini eline aldı.'. Birinin kendi kendine yetebilecek, geçimini sağlayabilecek duruma gelmesi için kullanılır. İHH olarak yetim kaldığı yaştan itibaren desteklemeye başladığımız yavrularımıza ekmeklerini ellerine alıncaya kadar destek olmaya devam ediyoruz. Yetim Eğitim Sponsorluğu ile 18 yaşını dolduran çocuklarımızın meslek sahibi oluncaya kadar eğitimlerini devam ettirmelerine destek sağlıyoruz. Bu şekilde eğitimlerini tamamlama imkanına kavuşan gençlerimiz kendi ayakları üzerinde duruyor ve ailesine, çevresine, ülkesine katkı sağlayabiliyor.

Sizler de hep birlikte büyüttüğümüz yetim yavrularımızın genç bir kız ya da delikanlı olduklarında devam eden ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, üniversite ya da mesleki eğitimlerinde yanlarında durmaya devam ederek hayallerini gerçekleştirmelerine vesile olabilirsiniz.