Lütfen Bekleyiniz
x

Haberler

Suriye Haberleri

Halepli ailelere İHH’dan sıcak yemek
İHH İnsani Yardım Vakfı, Halep’ten tahliye edilerek İdlib’e getirilen mültecilere her gün bin 800 kişilik sıcak yemek dağıtıyor.
20.01.2017 İnsani Yardım Suriye
Eğitim-Bir-Sen Pendik’ten Halep’e yardım
İHH, Eğitim-Bir-Sen Pendik Şubesi ve Pendik’te bulunan 26 sivil toplum kuruluşu “Pendik’ten Halep’e Şefkat Eli” kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 611 bin TL toplandı.
Beylikdüzü’nden Halep’e yardım
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Halep’e Yol Açın” projesine Beylikdüzü’nden de destek geldi. Beylikdüzü Genç İHH, Halep’e 8 TIR yardım gönderdi.
18.01.2017 İnsani Yardım Suriye
Adıyaman’dan Halep’e 27 TIR yardım
Adıyaman İHH İnsani Yardım Derneği ve Adıyaman Belediyesi iş birliğiyle "Halep'e Yol Açın" kampanyası kapsamında Halep’e 27 TIR yardım malzemesi gönderdi.
Endonezyalı Müslümanlar Suriye’nin yanında
İHH İnsani Yardım Vakfı ve Endonezya'dan Aksi Cepat Tanggap (ACT) yardım kurumu arasında İHH’nın Suriye çalışmalarına aktarılmak üzere 610 bin dolarlık iki ayrı anlaşma imzalandı.
Suriye'ye geçen TIR sayısı 3 bini aştı
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Halep’e Yol Açın” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında Aralık ayında Suriye’ye gönderilen yardım TIR’ı sayısı 905, son bir yıl içerisinde gönderilen TIR sayısı da 3 bin 413'e ulaştı.
02.01.2017 Acil Yardım Suriye
Sultanbeyli ‘İyiliğe Yol Ver’ dedi
İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli Temsilciliği, ilçedeki resmi kurumlar ve STK’larla birlikte yürüttüğü “İyiliğe Yol Ver” projesi kapsamında hazırlanan 105 yardım TIR’ını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere kriz bölgelerine uğurladı.
02.01.2017 Acil Yardım Irak , Suriye
Riyad’dan Suriye’ye büyük destek
İHH İnsani Yardım Vakfı ve Kral Selman İnsani Yardım Çalışmaları Merkezi arasında İHH’nın Suriye çalışmalarına aktarılmak üzere 4 milyon dolarlık anlaşma imzalandı.
26.12.2016 İnsani Yardım Suriye
Bakan Veysi Kaynak’tan Yetim Köyü’ne ziyaret
Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İHH, Katar RAF İnsani Yardım Kuruluşu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliğiyle oluşturulan RAF & İHH Çocuk Yaşam Merkezi'ni gezdi.
Tenzile Erdoğan İHL öğrencilerinden Suriye’ye 1 TIR un
Üsküdar Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrenci, öğretmen ve velileri, Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere 1 TIR gönderdi.
24.12.2016 Acil Yardım Suriye
Sayfa:
1 2 3 4 5 ... Sonraki
605 Haber / 61 Sayfa