Lütfen Bekleyiniz
< Tüm Videolar

Şehit Faruk Aktaş

Faruk Aktaş... 1974 Iğdır doğumlu.
Yetim büyüdüğü için belki de en çok o anladı yetimliğin ne demek olduğunu, kendisiyle aynı kaderi yaşayanların ne hissettiğini. Bu duygular onu dünyanın tüm yetimleriyle bir daha kardeş kıldı. Bu, kan bağından gelmeyen, kaderin bahşettiği bir kardeşlikti. Dünyanın dört bir yanındaki her yetime ve mazluma ulaşmayı diledi. Allah için çıktığı yolda Allah için şehit oldu.
17.03.2012 Belgesel Afganistan
 • Adem'in Hikayesi
  ABD’nin Afganistan işgalinde ve sonrasında devam eden savaşta binlerce Afgan sivil hayatını kaybetti, birçok Afganlı çocuk ise yetim kaldı. Bu yetimlerden biri de Muhammednader Azimi’dir. Belgesel Muhammednader’in babasının ölümünden sonra başlayan yetimhane günlerini konu almaktadır.
 • Arakan Yardım Bekliyor - Mustafa Karahasanoğlu
  Katliamın yeniden başladığı Arakan'da binlerce kişi hayatta kalabilmek için ormanlara ve sınırdaki kamplara kaçıyor. Canını kurtarabilenler ise açlıkla karşı karşıya.
 • Firas'ın hikayesi
  Savaştan dolayı ihmal edilmiş görme engellilerin hikayesi. 30 yıl boyunca evden sadece birkaç defa dışarı çıkmış Firas’ın hikayesi.
 • Boyalı Koyunlar Zanzibar'da
  Kurban reklam filmimizde oynayan çocuklara küçük bir sürpriz yaptık ve Afrika'ya götürdük. Afrikalı yetimlerle buluşan çocuklar bakın neler yaşadılar...